Stavba krbů

Užívejte si stylové teplo, která příjemně sálá z venkovních a vnitřních krbů – doma s rodinou, s přáteli na zahradě nebo pod pergolou. 

Postavím vám krb, který si zamilujete. Stavím rustikální i moderní krby, ale rád vám splním i nejnáročnější představy

Podle vašich představ vytvořím krb, který se stane neodmyslitelnou součástí vašeho domova. Zjistěte víc nebo se mi hned ozvěte.

Stavba kachlových sporáků a kamen

Dříve byla kachlová kamna a sporáky běžnou součástí domovů – jsou funkční, mají nezaměnitelný design a na pohled působí zkrátka krásně. 

Dodejte svému domu jedinečný styl. Postavím vám kachlová kamna , se kterými teplo domova působí úplně jinak. Nebo navrhnu a vytvořím kachlový sporák, na kterém je radost vařit. 

Kachlová kamna a sporáky mají mnoho podob. Pojďme společně vybrat takové řešení, které se bude nejlépe hodit do vašeho domu a Vašim představám. 

Zahradní kuchyně

Představte si, že si venku užíváte s rodinou nebo s přáteli pohodové okamžiky u dobrého jídla, které vaříte v zahradní kuchyni – jste všichni stále spolu. 

Vymyslím pro vás zahradní kuchyni do předem hotového místa nebo ji vytvořím celou na klíč, s pergolou, posezením nebo zahradním domkem. 

Pracuji s mnoha přírodními materiály, keramikou, nerosty… Dopřejte si zahradní kuchyni, ve které vás to bude bavit. Ozvěte se mi. 

Stavba komínů

Ke každému krbu nebo sporáku patří kvalitní komín, který splňuje všechny parametry. Správný tah je důležitý proto, aby krb dobře fungoval a vy si ho skutečně naplno užívali. 

Když u vás postavím topidlo, sám spočítám komín tak, aby vyhovoval. Ušetříte si čas a starosti se sháněním kominíka, který pak v případě potřeby přijde jen udělat revizi. 

Stavím systémové keramické komíny a fasádní třísložkové systémy. Vždycky najdu spolehlivé a funkční řešení. 

Poradenství

Potřebujete poradit se stavbou kamen nebo krbu? Navrhnout kompletní řešení na klíč? Nebo jste začali stavět svépomocí, zasekli jste se a nevíte jak dál? 

Ozvěte se mi e-mailem nebo telefonicky. Jsem připravený zodpovědět jakékoliv vaše otázky.