ROMOTOP

Informace

Český výrobce ROMOTOP patří mezi evropské lídry ve vývoji, výrobě a prodeji krbových kamen a vložek na tuhá paliva. V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří mezi skutečné inovátory. Jeho výrobky vynikají prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů.

Produkty

Nabízené produkty

Jednoduše víte, co chcete – nejmodernější technologie, špičková kvalita a smysl pro detail, to vše podané stylovou formou.

Opravdová síla a vytrvalost, precizní zpracování s robotickou přesností a vysoká účinnost pod taktovkou nejvyspělejší techniky. To jsou krbové a kamnové vložky řady DYNAMIC. Produkty, které pro Vás budou opravdu tvrdě pracovat.

Pozice jednoho z největších nám umožňuje velkosériově vyrábět s maximální možnou efektivitou. Proto můžeme přinášet technicky a vzhledově vyspělé výrobky s tím nejlepším poměrem cena/výkon. Bezkonkurenční produkty obsahující vše, co opravdu potřebujete – to je řada krbových vložek HEAT.